درباره ما

موسسه فرهنگی – هنری نغمه سازان دلنشین با هدف ارتقائ سطح کیفی تولید آثار و ارائه خدمات در عرصه موسیقی کشور با کادر مجرب و متخصص در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاسیس گردید.

مجموعه فرهنگی هنری نغمه سازان دلنشین با دارا بودن 8 دپارتمان تخصصی ، کلیه خدمات حوزه موسیقی را با بالاترین سطح کیفی و با مشاوره دقیق و علمی ، توسط خبره ترین هنرمندان و فعالان حوزه موسیقی ارائه می دهد.

دپارتمان های مجموعه فرهنگی هنری نغمه سازان عبارتند از :

1- دپارتمان تولید آثار صوتی و تصویری موسیقایی

2- دپارتمان نشر و پخش آثار صوتی و تصویری موسیقایی ( داخلی و بین الملل )

3- دپارتمان استودیو ها و ضبط و صدابرداری صحنه ای (داخلی و بین الملل )

4- دپارتمان برگزاری اجرای صحنه ای و کنسرت های موسیقی (داخلی و بین الملل )

5- دپارتمان بهره برداری از سالن های اجرا

6- دپارتمان طراحی و تولید سازهای موسیقی و تجهیزات جانبی

7- دپارتمان پژوهش و برگزاری کارگاه

8- دپارتمان امور اداری، اخذ مجوز و شرکت در جشنواره های داخلی و خارجی

مجموعه فرهنگی هنری نغمه سازان دلنشین با دارا بودن 3 استودیو بسیار مجهز ضبط موسیقی ، فضایی حرفه ای ، آرام و مطمئن را برای هنرمندان ارجمند فراهم آورده است. این موسسه، همچنین با راه اندازی اولین سامانه رزرواسیون آنلاین استودیو و نوازنده در کشور ، پیشگام ارایه خدمات الکترونیک در حوزه ضبط موسیقی میباشد.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های وب سایت نغمه سازان دلنشین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های وب سایت نغمه سازان دلنشین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت نغمه سازان دلنشین اقدام نماید

سیاست های حریم شخصی

وب سایت نغمه سازان دلنشین به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند. وب سایت نغمه سازان دلنشین متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از وب سایت نغمه سازان دلنشین، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت نغمه سازان دلنشین، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت نغمه سازان دلنشین جزئی از اموال نغمه سازان دلنشین محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت نغمه سازان دلنشین است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای نغمه سازان دلنشین محفوظ می دارد. علاوه بر این، اسکریپت ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط وب سایت نغمه سازان دلنشین و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار نغمه سازان دلنشین است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب سایت نغمه سازان دلنشین و یا هر یک از خدمات ، مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای وب سایت نغمه سازان دلنشین محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات وب سایت نغمه سازان دلنشین، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است.

روش استفاده از سامانه جامع رزرواسیون

سامانه جامع رزرواسیون هنرمندان عرصه موسیقی از جمله ابتکارات مجموعه فرهنگی هنری نغمه سازان دلنشین می باشد که برای نخستین بار در کشور در سال 1392 راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

این سامانه با طراحی دلچسب و کاربر پسند امکان ارائه خدمات تولید اعم از استودیو ، نوازندگی ، خوانندگی ، و شعر و ترانه را در بالاترین سطح کیفی و توسط برترین نوازندگان ، خوانندگان و شعرا و ترانه سرایان کشور فراهم آورده است.

این سامانه همچنین با مشارکت دپارتمان امور بین الملل، امکان همکاری هنرمندان ایرانی با برترین نوازندگان و گروه های هنری سراسر دنیا را مبتنی بر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فراهم آورده است. که به زودی از این امکان سامانه به طور رسمی رونمایی خواهد شد.

کاربران محترم جهت استفاده از خدمات سامانه میتوانند با ایجاد حساب کاربری ، به راحتی به جدول زمانبندی استودیوها و نوازندگان دسترسی داشته و زمان استودیو و نوازنده مورد نظر را انتخاب و به سبد خرید خود اضافه کنند.

کاربران عزیز توجه فرمایند که ساعات رزرو شده توسط سایر کاربران، از دسترس دیگر کاربران خارج میگردد.

کاربران عزیز، پس از انتخاب استودیو و تعداد ساعات ، هزینه کل بر اساس تعرفه مصوب محاسبه گردیده و در سبد کالا قابل رویت میباشد که کاربر موظف به پرداخت هزینه کل میباشد.

کاربران ارجمند موظف هستند جهت رزرو نوازندگان مبلغ ثابت 20.000.000 ریال معادل دو میلیون تومان، در زمان رزرو پرداخت نمایند که این رقم، بخش یا تمامی دستمزد مورد توافق کاربران با نوازندگان تلقی خواهد شد. در صورتی که بعد از توافق قیمت فیمابین نوازنده گان محترم و کاربران ارجمند به سبب نوع کار ، دستمزد مورد توافق بیش از رقم پرداختی اولیه باشد، کاربران موظفند باقی مانده دستمزد نوازنده در استودیو به ایشان پرداخت نمایند و چنانجه دستمزد مورد توافق از رقم پرداختی اولیه کمتر باشد ، مابهالتفاوت آن در استودیو به کاربر بازگردانده خواهد شد.

کاربران عزیز توجه فرمایند که رزروهایی که مدت زمان انتظار آنها کمتر از ۴۸ ساعت میباشد ، امکان تغییریا کنسلی ندارند. تنها رزرو هایی که مدت زمان انتظار آنها بیش از ۴۸ ساعت باشد، میتوانند با تماس با مرکز پشتیبانی و حداکثر تا ۴۸ ساعت تا زمان مقرر، نسبت به تغییریا کنسلی اقدام فرمایند. چنانچه در زمان مذکور کنسلی انجام شود کلیه هزینه های دریافتی مسترد خواهد شد. در غیر اینصورت ۲۰ درصد از هزینه دریافتی کسرو الباقی مسترد خواهد گردید

ثبت پردازش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است. و در ۷ روز هفته

امکان سفارش گذاری وجود دارد.